Geberit brendi SHK + E ESSEN 2026 ko‘rgazmasida o‘zining flagman stendini taqdim etdi va unda asosiy texnologiyalar hamda mahsulotlarini namoyish qildi. Tashrif buyuruvchilar yuvish tizimlarining ishlashini ko‘rish, muhandislik yechimlarini baholash va yashirin montaj uchun ishonchli inshootlar bilan tanishish imkoniga ega bo‘ldilar.
Shuningdek, dizaynerlik yuvish tugmalari, rakovinalar, unitazlar va zamonaviy hammomlar uchun boshqa yechimlar ham taqdim etildi. Ekspozitsiya funksionallik, sifat va zamonaviy dizayn uyg‘unligini namoyon etdi.
Toshkent shahrida ham Geberit shourumi mavjud bo‘lib, u yerda mahsulotlarni jonli ko‘rish, professional maslahat olish va loyihangiz uchun eng maqbul yechimlarni tanlash mumkin.

Бренд Geberit представил флагманский стенд на выставке SHK + E ESSEN 2026, где продемонстрировал ключевые технологии и продукцию. Посетители смогли увидеть работу систем смыва, оценить инженерные решения и надежные инсталляции скрытого монтажа.
Также были представлены дизайнерские кнопки смыва, раковины, унитазы и другие решения для современных ванных комнат. Экспозиция показала сочетание функциональности, качества и современного дизайна.
В Ташкенте также доступен шоурум Geberit, где можно вживую ознакомиться с продукцией, получить профессиональную консультацию и подобрать оптимальные решения для вашего проекта.