KS Group kompaniyasida biz zamonaviy muhandislik yechimlari bilan yaqindan tanishish amaliyot, jonli muloqot va kasbiy tajriba almashishsiz mumkin emasligiga ishonamiz.
Shu sababli biz shourumimizda Geberit yechimlariga bag‘ishlangan texnik mahorat darslarini muntazam o‘tkazishda davom etmoqdamiz. O‘tgan shanba kuni santexniklar va muhandislik tizimlari mutaxassislarini birlashtirgan navbatdagi ikkinchi uchrashuv bo‘lib o‘tdi.
Mahorat darsini KS Group muhandislik bo‘limi mutaxassisi Zafar Kuriyazov olib bordi. Uchrashuvning asosiy mavzusi Geberit kompaniyasining zamonaviy muhandislik yechimlari — quvur tizimlari va suvni oqizish tizimlari bo‘ldi. Ishtirokchilar ularning loyihalash va montaj qilish xususiyatlarini batafsil o‘rganib, brendning yangi texnologiyalari bilan tanishdilar hamda amalga oshirilgan loyihalarning haqiqiy tajribasiga asoslangan amaliy misollarni muhokama qildilar.
Biz uchun bunday uchrashuvlar nafaqat mutaxassislarni zamonaviy muhandislik texnologiyalari bilan tanishtirish, balki tajriba almashish, sohadagi dolzarb masalalarni muhokama qilish va muhandislik hamjamiyatini rivojlantirish uchun professional muhit yaratish imkoniyatidir.

В KS Group мы убеждены, что знакомство с современными инженерными решениями невозможно без практики, живого общения и обмена профессиональным опытом.
Именно поэтому мы продолжаем проводить в нашем шоуруме технические мастер-классы, посвященные решениям Geberit. В минувшую субботу состоялась уже вторая встреча, которая объединила сантехников и специалистов инженерных систем.
Мастер-класс провел специалист инженерного отдела KS Group Зафар Курьязов. В центре внимания были современные инженерные решения Geberit — трубопроводные системы и системы водоотведения. Участники рассмотрели особенности их проектирования и монтажа, познакомились с новыми технологиями бренда и обсудили практические кейсы, основанные на реальном опыте реализации проектов.
Для нас такие встречи — это не только возможность познакомить специалистов с современными инженерными технологиями, но и создать профессиональную площадку для обмена опытом, обсуждения отраслевых вопросов и развития инженерного сообщества.